Norske og friske planter
Vi sikrer frisk plantevekst
Til kassen
Totalt: 0
Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
TOTALT 0,00
Norske og friske planter | Vi sikrer frisk plantevekst

Vi sikrer og leverer friskt plantemateriale til norsk grøntnæring

Kontakt oss

SAGAPLANT AS

Prestegardsvegen 17

3812 AKKERHAUGEN

post@sagaplant.no

35 95 65 50


ADMINISTRASJONEN: 
Tor Skilbred
Daglig leder
Ikon telefon mørk grønn 95 14 88 00
Ikon e-post mørk grønn  tor@sagaplant.no

Anne Aase-Mæland 
Kontorleder
Ikon telefon mørk grønn 41 52 66 50
Ikon e-post mørk grønn anne@sagaplant.no

VEKSTHUS OG FRILAND: 
Lill-Iren Hansen
Avdelingsleder
Ikon telefon mørk grønn 90 96 41 58
Ikon e-post mørk grønn lill.iren@sagaplant.no

Helen Otter Søgnen
Avdelingsleder (vikar)
Ikon telefon mørk grønn 90 60 35 65
Ikon e-post mørk grønn helen@sagaplant.no

Laila Odden
Produksjonstekniker veksthus
Ikon telefon mørk grønn 90 62 41 43
Ikon e-post mørk grønn laila@sagaplant.no

Reidun Sæland
Produksjonstekniker veksthus
Ikon telefon mørk grønn 94 13 94 70
Ikon e-post mørk grønn reidun@sagaplant.no

Hans Sauar
Produksjonstekniker friland
Ikon telefon mørk grønn 91 11 56 17
Ikon e-post mørk grønn hans@sagaplant.no

Kaja Korsveien
Produksjonstekniker veksthus
Ikon telefon mørk grønn 92 25 29 34
Ikon e-post mørk grønn kaja@sagaplant.no

LAB OG PLANTEHOSPITAL: 
Torill Verpe
Avdelingsleder
Ikon telefon mørk grønn 45 47 91 23
Ikon e-post mørk grønn torill@sagaplant.no

Øyvor Stensbøl
Kryotekniker
Ikon telefon mørk grønn 45 45 79 29
Ikon e-post mørk grønn oyvor@sagaplant.no

Marit Amundsen
Produksjonstekniker
Ikon telefon mørk grønn 95 97 62 75
Ikon e-post mørk grønn marit@sagaplant.no

Torbjørg Repål
Produksjonstekniker
Ikon telefon mørk grønn 91 56 51 85
Ikon e-post mørk grønn torbjorg@sagaplant.no

Elisabeth Skautvedt
Produsjonstekniker
Ikon telefon mørk grønn 97 51 06 94
Ikon e-post mørk grønn elisabeth@sagaplant.no

Send oss en henvendelse